Ürün Yükleme Adımları Ve Kevbox Sanal Pazaryeri

 Kevbox Sanal Pazaryeri

Ve

Ürün YüklemeAdımları 


 Kevbox.com üzerinde mağaza açarak veya bireysel üyeliğiniz içinde mağaza başvurusu yaparak sıfır, ikinci el kitap,  hobi-oyuncak kategorisinde satış yapabilir telif hakları tarafınıza ait kitapları e-pub formatında dijital ürün olarak sisteme yükleyip satışa  açabilirsiniz.Bununla birlikte belirlenmiş kategoriler içinde uzman olduğunuz alanlarda eğitim videoları oluşturup dijital ürün olarak satışa açabilirsiniz.


Kitap:


Kevbox.com’ da hızlı ürün ekle bölümünde katalog olarak yüklenmiş binlerce kitab içinde satmak istediğiniz ürüne fiyat teklifi vererek satışa açabilir böylelikle sıfırdan kitap bilgilerini girmenize gerek kalmadan kolaylıkla mağazanıza ürün ekler ve satışa açmış olursunuz.Sistemdeki katalogda  ekli bulunmayan kitap olursa kitap ekle kısmından satmak istediğiniz kitapları ekleyebilirsiniz. Kitap ekle bölümünden eklenen ürünler onay aşamasından sonra satışa açılırlar.


İkinci El Kitap(Sahaf):


Kevbox.com sizlere elinizde bulunan ve satmak istediğiniz ikinci el kitapları satma imkanı vermektedir. İkinci el ürünlerinizi ister hızlı ürün ekle kısmından isterseniz kitap ekle bölümünden satışa açabilirsiniz burada önemli olan tek nokta ürün durumu kısmını ikinci el olarak işaretlemek olacaktır. Ürünler onaylanmak üzere bizlere ulaşacak onaylandıktan sonra satışa açılacaktır.E-Kitap:


Kevbox.com üzerinden telif hakları size yada firmanıza ait olan eserleri satışa açabilirsiniz. Satışa açmak istediğiniz kitap ve dergileri hızlı ürün ekle yada kitap ekle kısmından satışa açabilirsiniz burada dikkat etmeniz gereken kısın dijital ürünleri önce sistemdeki dosyalar kısmına e- pub formatında yüklemeniz ve ürün eklerken satmak istediğiniz e- kitabı dijital dosya ekle kısmından seçmek olacaktır. Bu adımlar sonunda sisteme yüklenen dijital ürünler onay ekibi tarafından incelendikten sonra satışa açılacaktır.E-Eğitim:Kevbox.com  tarafından belirlenmiş kategorilerde uzman olduğunuz alanlarda eğitim video içerikleri üretebilirsiniz. Hazırlanan eğitim videolarını video ekle kısmında gerekli alanları doldurarak ve açıklama kısmına hazırladığınız eğitim videosunun alıcılara neler kazandırdığını içeriğinde neler olduğunu  vb.  konularda donatarak yazınız. Sisteme yüklenen eğitim videoları onay süreci ardından satışa açılacaktır.Hobi-Oyuncak:


Kevbox.com üzerinden hızlı ürün ekle veya oyacak ekle kısmından satmak istediğiniz ürünleri rahatlıkla sisteme ekleyip satışa açabilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Ve Katalog Sistemi Ne Demek ?Daha önce sisteme yüklenen ürünler kevbox kataloğa kaydedilir daha sonra aynı ürünü satmak isteyen mağazalar aynı ürünü satmak istediğinde hızlı ürün ekle sekmesi ile satmak istediği ürünü seçer ve fiyat, kargo durumu, kargo ücreti, teslimat süresi, ürün fiyatı, stok durumu, ürün kodu, indirim,  kampanya  v.b alanları doldurarak ürünü hızlıca satışa açmış olur.Kevbox Sanal Pazaryeri Ne Demek ?Kevbox sanal pazaryerinde aynı ürünü satan bütün satıcılar ürün detay sayfasında  tek bir alanda mağaza puanı ile birlikte gösterilir. Bu sayede müşteriler aynı ürün için fiyat veren mağazaları kolaylıkla karşılaştırır ve en uygun fiyata ürünü satın almış olur.