Kitaplar

Online Alışveriş ve Ticaretin Birleştiği Web Sitesi

İnternetin aktif olarak kullanılmaya başladığından beri pek çok kişi, iş ve işlemlerini internet aracılığı ile kolay bir şekilde halletmektedir. Durum böyle olunca da insanlara daha önce hiç sahip olmadıkları kadar boş zaman kalmaktadır. Mesela önceden resmi bir kuruma evrak teslim etmek için dahi pek çok yerden olur almak gerekirken artık yalnızca birkaç tık ile internet üzerinden bu evraklar ilgili yere anında ulaştırılmaktadır. Her ne kadar bu yönü ile internet insanların hayatını kolaylaştırıyor olsa da günümüzde internet daha çok online alışveriş yapmak ya da online ürün satmak için aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bilindiği gibi internet üzerinden online alışveriş yapabileceğiniz pek çok web sitesi bulunmakta ve bu web sitelerine de her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Ancak bu web sitelerinin tamamına yakın bir kısmı sizlere yalnızca alışveriş imkanı sunmaktadır. Fakat web(www.kevbox.com)  sitemiz ve diğer platformlarımız üzerinden hem alışveriş yapabilir hem de kendi mağazanızı oluşturarak Sanal Pazarda yerinizi alarak ürün satmaya kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Günümüzde pek çok yayınevi, kitabevi, sahaf, yazar ve çevirmenler aklından internet üzerinden ürün satarak gelirini arttırma gibi bir düşünce geçmekte ancak ne yazık ki oldukça az kişi buna cesaret edebilmektedir. Çünkü internet üzerinden satış yapabilmek için bir web sitesi gerekmekte ve bu web sitesinin de tanıtımı, kurma işleminden çok daha uzun sürebilmektedir. Ancak internet üzerinden ticaret yapmak artık web sitemiz(www.kevbox.com) ve diğer platformlarımız ile mümkün hale geliyor. Çünkü web sitemize(www.kevbox.com) ve diğer platformlarımız ile üye kaydı yaparak dilediğiniz an kendi mağazanızı web sitemiz dahilinde kurabilir ve hızla ürün satımına başlayabilirsiniz ve ödemenizi 21 gün içinde teslim alırsınız..Böylelikle Dağıtım firmalarından aylarca ödeme almayı beklemek zorunda kalmazsınız.Eğer sizin de kitap satma gibi bir düşünceniz varsa ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız hemen web sitemiz(www.kevbox.com)  ile mağazanızı oluşturarak edebiyat kitapları, felsefe kitapları, başvuru kitapları, bilgisayar kitapları, bilim-mühendislik kitapları, çocuk kitapları, dergi, ders kitapları, yabancı dildeki kitaplar, dini kitaplar, eğitim kitapları, eğlence-mizah kitapları, ekonomi kitapları, felsefe kitapları, hukuk kitapları, kültür kitapları, müzik kitapları, psikoloji-psikiyatri kitapları, sağlık-tıp kitapları, siyaset kitapları, sosyoloji kitapları kategorisinde ürün satımına başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük sanal pazar yeri olan web sitemiz(www.kevbox.com)  sayesinde ürünleriniz hızlı bir şekilde satılacak ve siz de maddi olarak rahat bir nefes alacaksınız. Web sitemiz(www.kevbox.com) ve diğer platformlarımız üzerinden mağaza oluştur seçeneğimiz ile kendi mağazanızı oluşturduktan sonra e-kitap yükle ve kitap yükle gibi işlemleri gerçekleştirerek bu ürünlerin satımına hızlı bir şekilde başlayabilir ve kısa sürede kendinizi kanıtlayarak müşteri sayınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Yalnızca kitap ya da e-kitap alanında değil aynı zamandan e-eğitim ve hobi oyuncak satımı konusunda da web sitemiz(www.kevbox.com) ve diğer platformlarımız üzerinden oluşturacağınız mağazanız sayesinde bu ürünlerin satımını gerçekleştirebilir ve ürünlerinizi diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz. 

Web sitemiz(www.kevbox.com) sizlere  mağazalar üzerinden hizmet sunduğu için en uygun fiyat veren mağaza seçeneklerini kolay bir şekilde görebilir ve satın almayı düşündüğünüz ürünün detay sayfasında satıcıları karşılaştırabilir sizin için en uygun olanı rahatlılıkla seçebilirsiniz. Eğer satış yapmak değil de yalnızca alıveriş yapmak isterseniz de web sitemizi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İkinci el kitap satın almak isteyen kişiler için ikinci el kitap yükle işlemini gerçekleştirmiş olan mağazaları ziyaret edebilir ve dilediğiniz kitabı bu mağazalar aracılığı ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda e-eğitim konusunda da web sitemiz aracılığı ile sizlere bu alanda hizmet sunan mağazalardan en iyi hizmeti en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kitap ve e-kitap satışı konusunda kendi mağazanızı oluşturarak insanlara bu hizmeti vermek isterseniz dilediğiniz an web sitemizi(www.kevbox.com)  ziyaret ederek üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sora kendi mağazanızı oluşturabilir ve ürün satımına hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Hadi siz de internet üzerinden ticaret yaparak aile bütçenize katkı sağlayın ve maddi konularda kara kara düşünmeye artık bir son verin. 


Göster:
Sırala: